D.U.K

Kokius receptus galima pateikti?

Interneto svetainėje www.seimoskepiniams.lt  galima pateikti įvairiausių kepinių receptus. Tai gali būti desertai, antrieji patiekalai, užkandžiai ar kiti patiekalai. Privalomas kiekvieno recepto ingredientas - margarinas VILNIUS kepiniams. Taip pat svarbu, kad receptas būtų pateiktas kartu su nuotrauka bei aprašymu.

 

Kaip galima įkelti receptą?

Įkelti receptą - labai paprasta. Tam tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.seimoskepiniams.lt, puslapyje surasti ir paspausti nuorodą Įkelkite savo receptą (ją rasite pagrindiniame puslapyje). Atsidarys recepto pateikimo forma. Joje būtina užpildyti nurodytus laukus: surašyti recepto ingredientus bei patiekalo gaminimo aprašą. Nepamirškite įkelti ir kepinio nuotraukos, kurioje būtų pavaizduotas kepinys, ir/ar recepto autorius, jo šeima, draugai ragaujantys kepinį.

 

Kodėl reikalingas asmeninis profilis?

Užpildžius kepinio pateikimo formą, paprašysime įvesti Jūsų vardą, elektroninio pašto adresą bei slaptažodį (vedant pirmą kartą) tam, kad galėtume sukurti Jūsų asmeninį profilį. Keliant daugiau receptų tereikės prisijungti prie savo profilio įvedant e.paštą bei slaptažodį. Prisijungę prie asmeninio profilio galėsite matyti visus savo įkeltus receptus bei stebėti, kiek kiekvienas iš jų surinko balsų.

Ar būtina pridėti recepto istoriją ir nuotrauką įkeliant receptą?

Svetainėje www.seimoskepiniams.lt pateikiamas receptas turi turėti ingredientų ir gamybos aprašymą, ir nuotrauką. Šios detalės iliustruoja receptą ir paskatina svetainės lankytojus išbandyti Jūsų receptą.

 

Kiek receptų galima įkelti?

Svetainėje www.seimoskepiniams.lt galite pateikti neribotą receptų skaičių.

Skaniausių šeimos kepinių knyga - kas tai?

„Skaniausių šeimos kepinių knyga" pirmoji elektroninė kulinarijos knyga, kurią projekto metu sukūrė net 300 bendraautorių iš įvairiausių Lietuvos miestų. Knyga yra saugoma interneto svetainėje www.seimoskepiniams.lt

Pavartyti ir parsisiųsti šią knygą gali kiekvienas. Dalyviai, pasidalinę savo receptais www.seimoskepiniams.lt gali sukurti asmeninį „Skaniausių šeimos kepinių knygos" viršelį, tereikia tik prisijungti  prie savo profilio arba užsiregistruoti

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.