Apie projektą

„Skaniausių šeimos kepinių knyga" - unikalus projektas, suburiantis visus, neabejingus maisto gaminimui ir ypatingai kepiniams. Tai ne tik internetinis receptų puslapis - tai ypatinga bendruomenė, besidalinanti išbandytais, patikrintais, skaniausiais patiekalų receptais. Šeimos kepinių receptai ir patarimai keliauja iš kartos į kartą ir suartina šeimos narius, todėl dalinimasis širdžiai brangiais ir puoselėjamais kepinių receptais padeda kartu dalintis ir šiluma.

Šio projekto rezultatas - keturios elektroninės receptų knygos, tūkstančiai receptų ir unikalių patarimų:
- Skaniausių šeimos kepinių knyga, kurią sudaro daugiau nei tūkstantis Jūsų sukurtų ir išbandytų receptų;
- Vaikų šventės kepinių knyga, kupina originalių idėjų, kaip pradžiuginti mažuosius saldumynų mėgėjus;
- Tinklaraštininkės Ilonos kepinių knyga, kurioje galima rasti itin paprastų ir išskirtinai stalą papuošiančių kepinių receptų;
- Patarimų knyga gaminantiems namie, kuri atsakys į visiems rūpimus klausimus, kodėl subliūkšta jūsų firminis pyragas ar kaip neįprastai papuošti jūsų mėgstamas bandeles.

Jums įdomu nuo ko viskas prasidėjo? 2010 metais net 7 savaites, Lietuvos žmonės buvo kviečiami dalintis savo išbandytų kepinių receptais, ragauti ir laimėti šaunių prizų. Projektas siekė suburti besidominčius kulinarija, mėgstančius artimuosius stebinti įvairiais skoniais ir gardžiais patiekalais. Visų projektui pateiktų receptų privalomas ingredientas - margarinas VILNIUS kepiniams.
Projektui pasibaigus, visus atsiųstus receptus sudėjome į pirmą elektroninę „Skaniausių šeimos kepinių knygą". Ši knyga saugoma šioje interneto svetainėje ir nuolat pildoma. Visi svetainės lankytojai gali naudotis „Skaniausių šeimos kepinių knyga", atsisiųsti ją ar tiesiog atsispausdinti patikusį receptą. Tai - dovana Jums ir Jūsų artimiesiems, draugams bei visiems Lietuvos žmonėms!
Visos receptų knygos nėra ir nebus baigtos - jos gyvos ir auga kartu su Lietuvos šeimų kulinarine patirtimi. Kviečiame ir toliau teikti savo mėgstamiausius receptus mūsų interneto svetainėje, vertinti jų skonį bei dalintis ne tik kulinarine išmintimi, bet ir šiluma.


Projekto organizatorius - „Vilniaus margarino gamykla".

Kepkime kartu su margarinu VILNIUS kepiniams!

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.