Sumuštinis "Zuikis Seklys"
Ingredientai:
Daktariškos dešros
Margarino VILNIUS Lengvumas
Alyvuogių
Fermentinio sūrio
Žirnelio
Dviejų forminių duonos riekelių.
Paruošimas:
Pradžioje aptepamos riekelės margarinu, tuomet į vieną, įpjovus įstatoma kita. Imamas griežinėlis daktariškos dešros ir perlenkiamas per pusę, paliekama nosies kuprelė (kai lenksite pusiau, linkį palikite per vidurį - tai ir bus nosies kuprelė).
Pritvirtiname prie sumuštinio, tuomet iš sūrio išsipjauname dantukus. Iš alyvuogės akytes (kurias dedame ant sūrio skrituliukų) ir nosį. Taip pat iš jos luobelės po juostelę blakstienoms, kurias įpjovus, sūrį įkišame į akyes.
Iš dešros išpjauname ausis, į jas įdedame ir po mažesnį griežinį sūrio.
Drugelis gaminamas taip pat paprastai, išpjaustoma iš sūrio drugelio forma, iš dešros - taškeliai, juos gaminau taip: nusukau tušinuko galiuką ir juo įspaudžiau - taip gavos apvalūs skrituliukai, juos uždėjau ant sūrinio drugio ir žirnelio uždėjau galvytę. Dryžys ant nugarėlės iš alyvuogės luobelės.
Na štai ir viskas, manau mažiesiems nevalgiukams, šis nenuobodus sumuštinukas zuikis seklys su drugeliu tikrai turėtų patikti ;)
PANAŠŪS RECEPTAI
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.