2014 / 06 / 16

Naujas konkursas „Mano skaniausi vasaros kepiniai“ jau Facebook puslapyje

Nepastebimai įpusėjęs pirmas vasaros mėnuo visiems primena, kad vasara jau įsibėgėjo ir atėjo pats laikas pasidžiaugti gardžiausiais vasaros kepiniais su ryškiaspalvėmis uogomis. Pasidalinkite savo gardžiausiais vasaros kepiniais: keksiukais, pyragais, tortais, sausainiais ir dalyvaukite naujausiame vasaros konkurse „Mano skaniausi vasaros kepiniai" nuo birželio 16 dienos!
Dalyvauti konkurse ypač paprasta:
1. Atsiųskite kepinio receptą su nuotrauka, į kurio ingredientus įeina pagrindinis ingredientas, margarinas Vilnius kepiniams, elektroniniu paštu info@seimoskepiniams.lt iki rupjūčio 11 dienos.
2. Skatinkite šeimos narius, draugus, bendradarbius ir kitus bičiulius balsuoti Like/Patinka paspaudimais už Jūsų gardžiausius kepinius „Skaniausių šeimos kepinių knygos" Facebook puslapyje https://www.facebook.com/skaniausiuseimoskepiniuknyga
Nugalėtojus apdovanosime net keturis kartus. Kiekvieno etapo žaidime dalyvauja per tą laikotarpį pateikti receptai.
I etapas - birželio 16-29 dienomis, laimėtojai skelbiami birželio 30 dieną.
II etapas - birželio 30 - liepos 13 dienomis, laimėtojai skelbiami liepos 14 dieną.
III etapas - liepos 14 - 27 dienomis, laimėtojai skelbiami liepos 28 dieną.
IV etapas - liepos 28 - rugpjūčio 10 dienomis, laimėtojai skelbiami rugpjūčio 11 dieną.
Kiekviename etape bus išrinkti net 3 laimėtojai. Komisijos išrinktam laimėtojui padovanosime Beatos virtuvės kepinių knygą. Dviems laimėtojams už daugiausiai surinktų „Like/Patinka" balsų padovanosime po margarino VILNIUS rinkinį.
Laukiam receptų ir sėkmės konkurse!

 

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.