2014 / 12 / 10

Naujas konkursas „Mano skaniausi Kalėdų kepiniai“ jau Facebook puslapyje

Nepastebimai prasidėjusi žiema visiems primena, kad artėja gražiausios žiemos šventės ir atėjo pats laikas joms ruoštis. Pasidalinkite savo kepiniais: keksiukais, pyragais, tortais, sausainiais ir dalyvaukite naujausiame žiemos konkurse „Mano skaniausi Kalėdų kepiniai". Laimėkite „Čiop čiop" kulinarinio lofto dovanų čekį dviems asmenims, „Beatos šeimos kalendorius" bei margarino VILNIUS rinkinius! Konkursas vyksta nuo gruodžio 10 dienos.
Nugalėtojus apdovanosime tris kartus:
I etapas - gruodžio 10 - gruodžio 15 dienomis, laimėtojai skelbiami gruodžio 15 dieną.
II etapas - gruodžio 15 - gruodžio 23 dienomis, laimėtojai skelbiami gruodžio 24 dieną.
III etapas - gruodžio 24 - gruodžio 30 dienomis, laimėtojai skelbiami gruodžio 31 dieną.
Kiekviename etape bus išrinkti net 3 laimėtojai. Komisijos išrinktam laimėtojui padovanosime „Čiop čiop" kulinarinio lofto dovanų čekį dviems asmenims ir margarino VILNIUS rinkinius. Dviems laimėtojams už daugiausiai surinktų „Like/Patinka" balsų padovanosime 2015 metų „Beatos Šeimos kalendorių" ir margarino VILNIUS rinkinį.
Laukiam receptų ir sėkmės konkurse!

 

 

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.