2010 / 10 / 26

Jau žinomi pirmieji balsavimo favoritai!

Bene gardžiausiai skanėstais kvepiantis projektas „Skaniausių šeimos kepinių knyga" netrukus skaičiuos 100-ąjį projekto receptą! Jau dabar projekto favoritai skaičiuoja tūkstančius balsų, tačiau iki pirmojo etapo balsavimo pabaigos liko dar dvi savaitės, todėl neabejojame, kad lyderiai dar ne kartą pasikeis.

Varžybos dėl išskirtinių kulinarinių pamokų ir pagrindinio projekto prizo - įspūdingos kulinarinės kelionės į Italiją dviems - tik įsibėgėja! Kulinarinėmis pamokomis džiaugsis trys projekto dalyviai, surinkę daugiausiai balsų pagal SKONIO, KŪRYBIŠKUMO, ŠEIMYNIŠKUMO kriterijus.Tad, siųskite savo įkeltų receptų nuorodas e.paštu, dalinkitės per Facebook, Twitter programas, parašykite apie tai savo tinklarašytyje. Kuo daugiau artimųjų žmonių žinos apie Jūsų dalyvavimą, tuo daugiau gausite palaikymo balsų!

Pradėti dalyvauti projekte taip pat dar nevėlu - skubėkite kelti receptus pirmojo etapo užduočiai - „Improvizacijos nesenstančių močiutės receptų tematika" ir balsuoti už labiausiai patikusius kulinarijos stebuklus! Įkelkite savo receptą čia ir atraskite jį „Skaniausių šeimos kepinių knygoje", jau nuo gruodžio 1 dienos.

Improvizuokime ir ragaukime kartu su unikaliu projektu ir margarinu VILNIUS kepiniams!

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.