2010 / 10 / 29

Skubėkite, iki pirmojo etapo pabaigos liko 3 dienos!

Pirmasis projekto etapas ir užduotis „Improvizacijos nesenstančių močiutės receptų tematika" artėja prie pabaigos. Receptus šiai užduočiai galite teikti iki spalio 31 dienos. Laiku pateikę receptą, turėsite teisę varžytis dėl pirmųjų projekto prizų - pakvietimų į išskirtines kulinarijos pamokas dviems!

Nuo lapkričio 1 iki 7 dienos turėsite net visą savaitę balsuoti už labiausiai patikusius pirmojo etapo užduoties receptus. Balsavimui pasibaigus, balsus susumuosime ir lapkričio 9 dieną paskelbsime pirmuosius tris nugalėtojus - SKANIAUSIO, KŪRYBIŠKIAUSIO ir ŠEIMYNIŠKIAUSIO receptų autorius.  Kiekvienas jų bus apdovanotas dviem pakvietimais į „Kulinarijos studijos" pamokas.

O tam, kad balsavimo savaitę nenuobodžiautumėte, jau lapkričio 1 dieną paskelbsime antrojo projekto etapo pradžią ir naują užduotį receptams. Užduoties temą sužinosite tik pirmadienį, tačiau atskleisime, kad šia užduotimi pakviesime pademonstruoti kulinarinį sumanumą ir išradingumą...

Receptus antrojo etapo užduočiai galėsite pateikti iki lapkričio 7 dienos, vėliau Jūsų lauks balsavimo savaitė ir naujasis projekto etapas ir užduotis.

Aktyviai dalyvaukite, dalinkitės savo kepiniais ir šiluma bei raginkite aplinkinius Jus palaikyti! Juk pagrindinis prizas - įspūdinga kulinarinė kelionė į Italiją dviems! Šiomis nepamirštamomis atostogomis galės džiaugtis daugiausiai balsų surinkusio recepto autorius, pateikęs bent po vieną receptą keturiems projekto etapams.

Tad, savaitgalį pradžiuginkime savo šeimas, draugus ir artimuosius nepamirštamu močiutės kepiniu.

Kepkime kartu!

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.