2010 / 11 / 01

Skelbiame antrąjį projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga“ etapą ir naują užduotį receptams!

„Skaniausių šeimos kepinių knygos" kūrimas sparčiais žingsniais eina pirmyn, todėl skelbiame antrojo projekto etapo pradžią! Kviečiame visus pasitelkti savo kulinarinę išmintį bei įvykdyti antrojo etapo užduotį receptams, kuri skamba taip - „Kūrybiškumo šedevrai: genialu ir paprasta".

Kiekviena kepėja ir kepėjas tikrai žino nesudėtingų, greitai paruošiamų receptų, kuriems naudojami įprasti ingredientai, tačiau ypatingu būdu išgaunamas įspūdingas kepinio skonio ir formos santykis. Pasidalinkite tokiais receptais ir atskleiskite savo kūrybiškumą bei sumanumą!

Savo receptą įkelti galite čia .

Receptus antrojo etapo užduočiai galite teikti iki pat lapkričio 7 dienos. Vėliau prasidės balsavimo savaitė, kurios metu projekto svetainės lankytojai rinks SKANIAUSIĄ, KŪRYBIŠKIAUSIĄ ir ŠEIMYNIŠKIAUSIĄ receptus. Balsavimas baigsis lapkričio 14 dieną. Suskaičiavę balsus, lapkričio 16 dieną paskelbsime geriausiuosius receptus. Jų autoriai bus apdovanoti  pakvietimais į išskirtines „Kulinarijos studijos" pamokas dviems!

PRIMENAME, kad dėl geriausio recepto vardo ir įspūdingos kelionės į Italiją varžysis tie dalyviai, kurie pateiks bent po vieną receptą visų keturių projekto etapų užduotims.

SVARBU! Nauji dalyviai prisijungti prie projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga" gali bet kuriuo metu. Nors pirmasis projekto etapas pasibaigė, receptus „Improvizacijos nesenstančių močiutės receptų tematika" užduočiai galite pateikti iki pat finalinio balsavimo savaitės, - lapkričio 21 dienos! O balsuoti už juos galite iki pat lapkričio 28 dienos.

Tad, pasiriškime prijuostes, pasitelkime savo išmonę, nepamirškite margarino VILNIUS kepiniams ir kibkime į darbą!

Kepkime kartu!

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.