2010 / 11 / 15

Skelbiame ketvirtąjį etapą ir paskutiniąją užduotį receptams!

Per keturias savaites projektas „Skaniausių šeimos kepinių knyga" surinko daugybę skanių, kūrybiškų bei šeimyniškų receptų, subūrė tiek daug maisto gaminimo mėgėjų bei sukūrė erdvę visiems susitikti ir dalintis savo receptais ir kulinariniais patarimais. 

Taigi, nieko nelaukdami, pristatome naują etapą ir paskutinę užduotį receptams, kuri skamba taip:

"Kepiniai, kurie suartina"

Tai kepiniai, kuriais mėgaujamasi bendraujant. Jie skirti dideliems šeimos ar draugų susibūrimams, todėl jų užteks visiems, ir vaikams, ir tėveliams, ir seneliams, ir net draugams - kad kiekvienas paragautų iki soties!

Receptus ketvirtojo etapo užduočiai galite pateikti iki lapkričio 21 dienos. Savo balsus pagal SKONIO, KŪRYBIŠKUMO, ŠEIMYNIŠKUMO kriterijus galėsite atiduoti iki pat lapkričio 28 dienos. Laiminguosius, kurie džiaugsis išskirtinėmis „Kulinarijos studijos" pamokomis paskelbsime lapkričio 29 dieną. Tai - paskutinis šansas laimėti kulinarijos pamokas dviems, nes lapkričio 29 dieną bus išdalinti paskutiniai trys pakvietimai.

Jau gruodžio 1 dieną paaiškės projekto nugalėtojas, kuriam atiteks puikus prizas - įspūdinga kulinarinė kelionė į Italiją dviems! Primename, kad varžytis dėl pagrindinio prizo galės tik tie dalyviai, kurie pateiks bent po vieną receptą visoms projekto užduotims. Prisijungti prie projekto ir varžytis dėl nepamirštamos kelionės dar nevėlu, receptus visiems etapams galite pateikti čia  iki lapkričio 21 dienos! 

PRIMENAME: pasidalinę savo receptu, tapsite kulinarinės knygos "Skaniausių šeimos kepinių knyga" bendraautoriumi, kurią Jums pristatysime jau gruodžio 1-ąją! 

Kepkime kartu su margarinu VILNIUS kepiniams!    

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.