2010 / 11 / 16

Sveikiname antrojo etapo laimėtojus!

Antrojo etapo užduotis „Kūrybiškumo šedevrai: genialu ir paprasta", prasidėjusi lapkričio 1-ąją dieną, baigėsi. Surinkta tiek daug skanių, kūrybiškų ir šeimyniškų kepinių receptų! Net dvi savaites rinkome pačius geriausius, todėl skubame paskelbti antrojo etapo užduoties laimėtojus:
 
SKANIAUSIO recepto autorė - Evelina Semoškaitė iš Kauno raj. Antrajai projekto užduočiai ji pateikė Paprastąjį obuolių pyragą. Svetainės lankytojai šiam pyragui atidavė net 534 SKONIO balsus. Evelina mokosi 9-oje klasėje. Maisto gaminimas vienas iš didžiausių jos pomėgių. Savo ateitį mergina planuoja sieti su kulinarija ir studijuoti šią sritį. Laisvalaikiu Evelina mėgsta žaisti tinklinį bei sportuoja su šunų kinkiniais.
 
 
KŪRYBIŠKIAUSIO recepto autorė - Gitana Lamėnienė iš Švenčionių rajono. Antrajai projekto užduočiai ji pateikė Vaisinio torto receptą, kuris buvo įvertintas 613 KŪRYBIŠKUMO balsais. Ponia Gitana mokėsi kulinarijos ir labai mėgsta gaminti, nors dabar jos darbas ir nėra susijęs su šia sritimi. Ši projekto dalyvė atskleidė turinti ir įdomų bei nekasdienišką pomėgį - medžioklę.
 
 
ŠEIMYNIŠKIAUSIO recepto autorė - Danguolė Bulaukienė iš Elektrėnų. Antrajai projekto užduočiai ji pateikė Morkų torto receptą. Šis receptas surinko net 2808 svetainės lankytojų palaikymo balsus! Poniai Danguolei konditerija didžiausias pomėgis ir kartu darbas. Šio meno ji moko Elektrėnų profesinio mokymo centre. Moteris atskleidė, kad labai mėgsta įvairiausius rankdarbius ir keliones.
 

Sveikiname antrojo etapo laimėtojus ir dovanojame jiems „Kulinarijos studijos" pamokas, kuriomis laimėtojai mėgausis kartu su savo artimaisiais.

Labai džiaugiamės, kad konkurse aktyviai dalyvauja, receptus teikia ir balsus renka jau prizus pirmajame etape pelnę dalyviai. Jie jau pradėjo varžybas dėl pagrindinio prizo - įspūdingos kulinarinės kelionės į Italiją dviems. Nepamirškite, kad finalinio balsavimo etape varžysis tik dalyviai, pateikę bent po vieną receptą visoms projekto užduotims. Pateikti receptus jau pasibaigusioms užduotims bei paskutinei užduočiai galite iki lapkričio 21 dienos imtinai.

Antrojo etapo favoritai balsų skaičiumi jau varžosi su pirmojo etapo laimėtojais, todėl intriga dėl pagrindinio prizo tik pradeda rutuliotis. Kas taps laimėtoju? Kas surinks daugiausiai balsų? Dalyvaukite, balsuokite ir laimėkite!

SVARBU: balsavimo rezultatai kruopščiai tikrinami, todėl paaiškėjus nesąžiningam balsų rinkimui, tokius balsus anuliuosime. Pastebėję sukčiavimą, anuliavome nesąžiningai surinktus recepto „Sausainių - varškės tortas" balsus. Situacijai pasikartojus, dalyvio receptas bus diskvalifikuotas iš tolimesnės kovos.

Kepkime kartu su margarinu VILNIUS kepiniams!

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.