2010 / 12 / 01

Sveikiname „Skaniausių šeimos kepinių knygos“ geriausio recepto autorę!

Per šešias projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga" savaites surinkome per 400 skaniausių, kūrybiškiausių, šeimyniškiausių receptų! 

Visą projekto laikotarpį ne tik dalinomės gardžiausiais receptais, bet taip pat rinkome skaniausius, kūrybiškiausius ir šeimyniškiausius projekto receptus, susumavę šiuos balsus esame, laimingi, galėdami paskelbti geriausią projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga" receptą, kuriuo tapo:

Medaus - riešutų pyragas, surinkęs net 19135 balsus. Šio recepto autorė Ilona Juciūtė iš Kauno rajono. Poniai Ilonai, dviejų dukryčių mamai, atitenka kulinarinė kelionė į Italiją dviems! Artimiausiose naujienose: interviu su projekto laimėtoja ir akimirkos iš  prizo įteikimo šventės.

Antrąja vieta svetainės lankytojai įvertino Jolantos Jasiūnienės „Bundelos" receptą, kuris surinko 16455 balsus. 

Trečiąja vieta įvertintas  Indrės Petreikytės Sausainių ir vaisių želės receptas, surinkęs 12520 balsų. 

Dalyvėms Jolantai ir Indrei, o taip pat visiems finalo dalyviams, dovanojame margarino VILNIUS dovanų rinkinius!

Visi projekto dalyviai, prisidėję prie kulinarinės knygos kūrimo, gaus padėkos dovanų.

Sveikiname visus projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga" stebėtojus, dalyvius, etapų laimėtojus. Linkime kulinarinio įkvėpimo ir nepasibaigiančios fantazijos virtuvėje. 

Nuo šiol svetainėje - Skaniausių šeimos kepinių knyga!

Visus jūsų receptus surinkome ir patalpinome į pirmąją elektroninę „Skaniausių šeimos kepinių knygą" ir ją su didžiausiu malonumu pristatome Jums!

Pavartyti šią knygą gali kiekvienas, tačiau projekto dalyviai gali sukurti asmeninį „Skaniausių šeimos kepinių knygos" viršelį, tereikia tik prisijungti  prie savo profilio arba užsiregistruoti. Dėkojame visiems projekto dalyviams, savo kulinariniu talentu prisidėjusiems prie šios knygos sukūrimo ir sveikiname tapus pirmosios elektroninės knygos bendraautoriais.

Kepkime kartu su margarinu VILNIUS kepiniams!    

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.