2010 / 12 / 06

Pažintis su projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga“ nugalėtoja Ilona Juciūte

Projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga" metu kulinariniu talentu sužibėjo Ilona Juciūtė iš Kauno rajono, kurios Medaus-riešutų pyrago receptas surinko net 19135 balsus ir tapo geriausiu projekto receptu. Ponią Iloną projekto organizatorius „Vilniaus margarino gamykla" apdovanojo pagrindiniu projekto prizu - kulinarine kelione į Italiją dviems. Atsiimti prizo į Vilnių laimėtoja atvyko kartu su savo dukrytėmis Egle ir Meda. 
 
 

Apie dalyvavimą projekte, laimėjimo džiaugsmą, kasdienį gyvenimą bei mažus ir didelius džiaugsmus kalbamės su projekto „Skaniausių šeimos kepinių knyga" nugalėtoja Ilona Juciūte.
 
Papasakokite apie save, ką šiuo metu veikiate?
 
Šiuo metu didelę laiko dalį skiriu šeimai, dviejų dukryčių - penkių metukų Eglės ir septynių Medos auginimui. Vasarą daugiau laiko leidžiu kieme - rūpinuosi augmenija, gėlynais. Mėgstu kurti gražią aplinką. Šiemet mano namų aplinka buvo įvertinta gražiausios sodybos titulu. Rudenį ir žiemą, kai darbo kieme sumažėja, daugiau laiko skiriu kepiniams. Suktis virtuvėje man patinka. Nuolat eksperimentuoju, išbandau naujus patiekalus, o labiausiai man patinka kepti pyragus ir sausainius - juk tuomet į darbą įsitraukia visa šeima.
 
Kaip susidomėjote projektu „Skaniausių šeimos kepinių knyga"?
 
Paprasčiausiai pamačiau nuorodą internete, apsilankiau projekto svetainėje ir labai susidomėjau. Konkursui skyriau daug laiko ir energijos. Juk tai - pirmasis kulinarijos konkursas, kuriame dalyvauju, todėl stengiausi viską atlikti nuodugniai ir kruopščiai - teikiau receptus kiekvienai užduočiai, skatinau aplinkinius balsuoti. Pateikusi pirmą receptą, pasidalinau jo nuoroda su draugėmis interneto forume. Jos aktyviai balsavo, skatino kitus bei palaikė mane viso konkurso metu. Medaus-riešutų pyragas, įvertintas daugiausia balsų, yra mano geriausias pyragas, kurį kepu kiekvieną rudenį.
 
Ar tiesa, kad dalyvavimas konkurse Jums kėlė ypač daug emocijų, o finalinės savaitės metu, sunerimusi dėl komentarų, net svarstėte pasitraukti iš tolimesnės kovos?
 
Taip, emocijų buvo išties daug. Kas kartą kai sulaukdavau gerų atsiliepimų labai džiaugdavausi, o kai nelabai gerų - nuliūsdavau. Buvo neįprasta susidurti su nepalankiais komentarais. Skaitydama juos, labai išgyvenau, nesitikėjau, kad kai kuriems mano receptai visai nepatiks, tačiau juk pavydo ir pykčio būna visur, todėl nusiraminau ir nebekreipiau į tai dėmesio. Kai sužinojau, kad laimėjau, netvėriau džiaugsmu, norėjosi juoktis ir šokinėti. Tai buvo išties nuostabus jausmas.
 
Kaip reagavo Jūsų šeima?
 
Labiausiai džiaugėsi visą konkurso laikotarpį mane palaikiusios dukrytės bei draugės, kurios aktyviai sekė mano dalyvavimą, balsavo, ragino draugus prisidėti. Vyras reagavo santūriai, tačiau žinau, kad  viduje jis be galo džiaugiasi, juk tai - pirmasis toks didelis mūsų laimėjimas. Kadangi labiausiai man padėjo draugės, ketinu joms surengti kepinių šventę, jau ir datą numatėme.
 
Ar naudojatės „Skaniausių šeimos kepinių knyga"?
 
Tikrai taip. Jau išbandžiau nė vieną dešimtį receptų, dauguma jų labai patiko. Visoms savo draugėms rekomenduoju šią knygą, juk naudotis ja labai patogu ir paprasta. Tikiu, kad šeimininkės iš visos Lietuvos teikė pačius geriausius savo receptus, todėl patirtis, sukaupta šioje knygoje, tikrai daug verta. Labai džiaugiuosi tapusi „Skaniausių šeimos kepinių knygos" bendraautore ir visoms rekomenduoju ją naudoti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems projekto dalyviams už pagalbą kuriant pirmąją elektroninę „Skaniausių šeimos kepinių knygą". Bendromis projekto dalyvių pastangomis buvo surinkta per 400 receptų. Visi jie surinkti į unikalią Lietuvos žmonėms skirtą „Skaniausių šeimos kepinių knygą". Todėl sveikiname visus projekto dalyvius tapus kulinarinės knygos bendraautoriais! „Skaniausių šeimos kepinių knygą" rasite projekto interneto svetainėje www.seimoskepiniams.lt. Ją galėsite nemokamai peržiūrėti ir atsispausdinti. Prisijungę prie savo vartotojo profilio, galėsite sukurti asmeninį knygos viršelį - parinkti nuotrauką, įrašyti norimą sentenciją ar palinkėjimą.
 
Visus kviečiame ir toliau dalintis savo kepinių receptais svetainėje www.seimoskepiniams.lt. Nepamirškite į ingredientų sąrašą įtraukti margariną VILNIUS kepiniams.

Ragaukime, mėgaukimės, bendraukime, dalinkimės ir kepkime kartu su margarinu VILNIUS kepiniams
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.