Medaus tortas "Meskiukas"
Autorius: ValdemarB
Ingredientai:
Margarinas VILNIUS kepiniams 100 g
Medus 3 šaukštai
Kiaušiniai 3 vnt
Cukrus 1 stiklinė
Nugesinta soda 3 šaukšteliai
Kvietiniai miltai 5 stiklinės
Paruošimas:
Kremui Receptai, patiekalai reiks:
4 indeliai grietinėlės po 450 ml. 36 proc. riebumo,
Receptai, patiekalai pagal skonį,
Citrinos sulčių.

Tešlos gamyba:
Į didoką bliūdelį Receptai, patiekalai įdėti visus produktus, išskyrus sodą, bliūdą statyti Receptai, patiekalai puodo su verdančiu vandeniu ir Receptai, patiekalai produktus gerai išmaišyti (čia tam, Receptai, patiekalai nesutrauktų kiaušinių) bešildamas margarinas savaime po truputį ištirps. Receptai, patiekalai masė smarkiai įkais supilti nugesintą sodą (Soda būtinai Receptai, patiekalai įpylus į ją porą šaukštų acto, ir supilti ją į karštą tešlą (smarkiai suputos), gerai išmaišyti, Receptai, patiekalai bliūdą ir supilti miltus, gerai išmaišyti bliūde, Receptai, patiekalai jau bus Receptai, patiekalai maišyti išversti tešlą ant smarkiai Receptai, patiekalai pabarstyto stalo ir suminkyti, ji Receptai, patiekalai nelipti prie rankų ir Receptai, patiekalai į gabalą, kuris padėjus neturi subliukšti.

Kočiojant tešlą stalą Receptai, patiekalai reikia pabarstyti miltais, ji lipni. Kočioti Receptai, patiekalai kol tešla dar šilta.

Šitus Receptai, patiekalai galima susikepti ir iš anksto, Receptai, patiekalai ir prieš mėnesį, jie negenda, tada Receptai, patiekalai tortą bus mažiau darbo.

Gamyba: Kremas
Grietinėlę (būtinai gerai atšaldytą) Receptai, patiekalai su elektriniu mikseriu Receptai, patiekalai greičiu su cukrumi ir citrinos rūgštimi, ji po truputį Receptai, patiekalai tirštėti, plaki tol Receptai, patiekalai mikserio šluotelė ją tiesiog Receptai, patiekalai tarsi pjauti, sustabdžius mikserį ir jį ištraukus matosi Receptai, patiekalai dugnas, o grietinėlė taip ir stovi Receptai, patiekalai bokštas, net nepajuda iš vietos, įsivaizduokit - Receptai, patiekalai tą indą aukštyn kojom, o grietinėlė ne nebando išbėgti, jokiu želatinų Receptai, patiekalai dėti.

Pagal šitą receptą blyneliai Receptai, patiekalai puikiai susigeria Receptai, patiekalai nuo plaktos grietinėlės, jų Receptai, patiekalai sulaistyti nes Receptai, patiekalai košė. Kepti labai karštai 250C., Receptai, patiekalai įkišt ir jau traukti reikia.

Iš šitos tešlos Receptai, patiekalai išpjauti įvairias norimas formas, šiuo pavyzdžiu tai meškiukas. Aš meškiuką papuošiau bezu, jūs tortą Receptai, patiekalai puošti su trupiniukais [torto blynelius Receptai, patiekalai lieka atraižos, jas iškepam, Receptai, patiekalai atšąla sutrupinam, ir turim trupiniukų tortui apibarstyti], Receptai, patiekalai puošti tarkuotu šokoladu, žodžiu, pagal Receptai, patiekalai galimybes ir fantaziją. Tortas Receptai, patiekalai kai pabūna šaldytuve apie Receptai, patiekalai paras, gaunasi minkštas ir tirpstantis burnoj. Sėkmės jum!
PANAŠŪS RECEPTAI
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.